اولین کلمات

توی ١۵ ماه گذشته اونقدر خودمو درگیر درست انجام دادن کارهای مربوط به آرشیدا کرده بودم که جدا" اونطور که باید و شاید از وجودش و کارهاش لذت نبردم!

اما حالا دیگه وقت لذت بردنه. تلفظ اولین کلمات ، کلماتی که گاهی اوقات به صوت شبیه ترند تا کلمه ، یعنی فقط مدل تلفظ کلمه رو بلده و این یکی از خوشایندترین اوقاته. حدودا" ۴٠ تا کلمه به فارسی یا انگلیسی میگه که بعضیهاشونو نمیدونم چطور یادش مونده!

این روزها مسعود بیش از من خوشحاله چون آرشیدا میتونه اسمشو صدا کنه، البته بهش میگه " م َ " ! خوشبختانه وقتیکه " مَ " میاد خونه دیگه آرشیدا با من کاری نداره و کلیه امور از بازی کردن تا غذا خوردن وکثیف کاری بعد غذا روی میز و دست و صورت شستن و قدم زدن و عوض عوض و همه چیز با مسعوده  و سهم من کمی نفس کشیدنه.

دیروز بهش گفتم آرشیدا میخواهیم بریم خونه مامان( مامان خودم) ، اجازه داری چندتا اسباب بازی جدید با خودت برداری و بذاری توی کیف اسباب بازیهات و

 نتیجه این شد که کیف داشت منفجر میشد. مجبور شدم وساطت کنم و کیفشو نجات بدم ولی بازم انقدر پرش کرد که حملش برای خودش سخت بود.

 

 

به نظرتون این میز بازی هم توی کیف جا میشه؟؟؟؟!!!!!

...........................................................................

  • در نیمه راه آموختن رهایت نمیکنم ، تمام راه را به تو می آموزم  و سپس توازن خود از راه میرسد.

 

/ 2 نظر / 13 بازدید
عمو مهندس

پس در مرحله اقرا, بسر می برید ... عکس خوشگلی بود دخترا هستن و کیفشون دیگه ، بقول ادیسون دخترا وقتی کیف دارن فکر می کنن خیلی پسرن :دی